KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837288
nr 1583 7288
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Signerad, Kor. Olja på duk, 38x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:31:51
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
ABC-flickor (Lisa Larson)